Przejdź do menu Przejdź do treści

Promocje doktorskie i habilitacyjne w 2022 roku

Święto Uczelni, które odbyło się 11 stycznia 2023 r. to idealny czas na podsumowanie osiągnięć naukowych. Tego dnia zostały wręczone promocje doktorskie i habilitacyjne. Dyplomy odebrało 21 naukowców.

Uroczystą część wręczania promocji doktorskich i habilitacyjnych poprowadził Prorektor ds. Nauki i Rozwoju Kadry Akademickiej prof. dr hab. Maciej Nowak. W pierwszej kolejności odbyło się uroczyste ślubowanie ślubowanie promowanych doktorów, po którym promotorzy oficjalnie wręczyli dyplomy. Uroczyste gratulacje naukowcom złożyła również JM Rektor prof. dr hab. inż. Celina M. Olszak

W imieniu promowanych doktorów i doktorów habilitowanych głos zabrała dr hab. Anna Doś:

Dziękujemy wszystkim promotorom za ogrom wysiłków, które włożyli w pracę dysertacją. Dziękujemy też naszym koleżankom i kolegom, którzy nas inspirują, komentują, korygują. Dziękujemy władzom rektorskim, dziekańskim, naszym przełożonym, którzy zainwestowali w nasze pomysły. Dziękujemy też wszystkim członkom społeczności akademickiej, których wytężona praca stwarza warunki do rozwoju naukowego.

Przede wszystkim dziękujemy naszym najbliższym, naszym rodzinom, którzy są tutaj dzisiaj z nami. Dziękujmy za doświadczenie, które ma miejsce nieco wcześniej, często jest to doświadczenie w samotności z ekranem komputera, kiedy podejmujemy pewne decyzje. Decyzje o tym np. aby odrzucić wyniki pracy prowadzone przez ostatnie dni, tygodnie, miesiące bo okazało się, że gdzieś się wkradł błąd, albo, że istnieje metoda, która pozwala nam w sposób bardziej precyzyjny dotrzeć do prawdy. Może to być decyzja o tym, żeby poświęcić kolejne nocy pracy, aby doprecyzować jakąś nieścisłość. Kiedy podejmujemy takie decyzje to zdajemy sobie sprawę, że nie robimy tego, aby osiągnąć perfekcję, ale dlatego, że kochamy prawdę i nie chcemy jej w niczym uchybić. I w tym momencie stajemy się naukowcami, ale stajemy się też bardziej ludźmi. Za to Wam dziękujemy.

Habilitacje

Dyscyplina Ekonomia i Finanse

 1. dr hab. Anna Doś

Promocje doktorskie 

Dyscyplina Ekonomia i Finanse

 1. dr Marcin Chłodek
 2. dr Andrzej Hanusik
 3. dr Edyta Sygut
 4. dr Jakub Stefek
 5. dr Michał Wróblewski
 6. dr Grzegorz Sitek
 7. dr Wioletta Świebioda
 8. dr Małgorzata Starczewska 
 9. dr Agnieszka Tetla
 10. dr Krzysztof Podgórski
 11. dr Agnieszka Jania   
 12. dr Bartosz Orliński

Dyscyplina Nauki o Zarządzaniu i Jakości  

 1. dr Dariusz Banaś
 2. dr Danuta Descours
 3. dr Łukasz Tync
 4. dr Mariia Rizun
 5. dr Dawid Szarański
 6. dr Artur Machura  
 7. dr Bogdan Sytnik
 8. dr Kornelia Osieczko-Potoczna

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Galeria zdjęć

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3
logotyp acca