Przeczytaj nowe wydanie "Forum"! Twórz kolejny numer!

Czy nasza Uczelnia potrafi współpracować z biznesem? W najnowszym numerze "Forum" pokazujemy, że bardzo dobrze nam to wychodzi. Poza tym, jak zawsze prezentujemy szereg informacji o ważnych dla naszej społeczności wydarzeniach. A na samym końcu numeru - nowy dodatek - miniinformator wraz z mapą naszego kampusu. Mamy nadzieję, że będzie pomocny gościom Uniwersytetu.

Wersję pdf "Forum" można pobrać klikając w łącze.

Wersje papierowe na cele promocyjne oraz do materiałów konferencyjnych itp. można zamawiać w Biurze Rektorskim (tel. 32 257 71 15).

Zachęcamy także do współtworzenia "Forum". Materiały redakcyjne do kolejnego numeru - wydawanego z okazji Święta Uczelni - prosimy nadsyłać w październiku. Prosimy także o przestrzeganie zaleceń redakcyjnych, które można pobrać klikając tu.