Specjalność ARIMA na kierunku Finanse i rachunkowość otrzymała akredytację GARP

Miło nam poinformować, że Specjalność ARIMA na kierunku Finanse i Rachunkowość otrzymała akredytację GARP (Global Association of Risk Professionals) stając się w ten sposób pierwszą w Polsce i drugą w Europie specjalnością posiadającą trzy najbardziej prestiżowe akredytacje związane z zarządzaniem aktywami oraz ryzykiem: CFA, GARP oraz PRMIA.

Program Quantitative Asset and Risk Management (ARIMA) w całości prowadzony w języku angielskim na kierunku Finanse i rachunkowość pozwala na poznanie praktycznego zastosowania metod ilościowych w finansach i ubezpieczeniach. Student tej specjalności ma możliwość uzyskania dodatkowego dyplomu (tzw. Double Degree) w jednej z trzech partnerskich, zagranicznych uczelni.

Więcej informacji o specjalności

Partnerstwo GARP (Global Association of Risk Professionals) pozwala studentom specjalności ARIMA o ubieganie się o stypendium pokrywające koszty egzaminu FRM - Financial Risk Manager (FRM®).

Więcej informacji o akredytacji na stronie Partnera.