Przejdź do menu Przejdź do treści

Tydzień Otwarty Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

"Połącz się z UE Katowice" to hasło tegorocznego Tygodnia Otwartego, podczas którego od 19 do 23 kwietnia kandydaci mogli spotkać się ze swoimi przyszłymi wykładowcami, wziąć udział w rekrutacyjnym Q&A, ciekawych webinariach w języku polskim i angielskim oraz poznać obecnych studentów. Już wkrótce relacja z wydarzenia!

Czy te studia są dla mnie? Czego się nauczę? Gdzie mogę znaleźć pracę? Na te i wiele innych pytań odpowiedzieli na czacie menedżerowie kierunków po zaplanowanych webinariach. Nie zabrakło również odpowiedzi na zagadnienia z zakresu terminów rekrutacji, kryteriów rekrutacyjnych czy kompletowania dokumentów. 

Na ambitnych kandydatów wybierających studia w języku angielskim I lub II stopnia czekały specjalnie przygotowane panele dodatkowe - spotkania z menedżerem kierunku, który podczas sesji live odpowiedział na pytania kandydatów. Ponadto, eksperci z Biura Współpracy Międzynarodowej UE Katowice przedstawili możliwości, jakie dają stypendia i wyjazdy zagraniczne, a specjalistka z Działu Rekrutacji podpowiedziała, jak najlepiej przygotować swoją aplikację na wymarzony kierunek.

Śledź nasze wydarzenie na Facebooku i bądź na bieżąco. 

Poznaj naszych nauczycieli akademickich

Program wydarzenia

Dołącz do nas

Nasi partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3