Tydzień Otwarty Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

"Połącz się z UE Katowice" to hasło tegorocznego Tygodnia Otwartego, podczas którego od 19 do 23 kwietnia kandydaci mogli spotkać się ze swoimi przyszłymi wykładowcami, wziąć udział w rekrutacyjnym Q&A, ciekawych webinariach w języku polskim i angielskim oraz poznać obecnych studentów. Już wkrótce relacja z wydarzenia!

Czy te studia są dla mnie? Czego się nauczę? Gdzie mogę znaleźć pracę? Na te i wiele innych pytań odpowiedzieli na czacie menedżerowie kierunków po zaplanowanych webinariach. Nie zabrakło również odpowiedzi na zagadnienia z zakresu terminów rekrutacji, kryteriów rekrutacyjnych czy kompletowania dokumentów. 

Na ambitnych kandydatów wybierających studia w języku angielskim I lub II stopnia czekały specjalnie przygotowane panele dodatkowe - spotkania z menedżerem kierunku, który podczas sesji live odpowiedział na pytania kandydatów. Ponadto, eksperci z Biura Współpracy Międzynarodowej UE Katowice przedstawili możliwości, jakie dają stypendia i wyjazdy zagraniczne, a specjalistka z Działu Rekrutacji podpowiedziała, jak najlepiej przygotować swoją aplikację na wymarzony kierunek.

Śledź nasze wydarzenie na Facebooku i bądź na bieżąco. 

Poznaj naszych nauczycieli akademickich

Program wydarzenia

Program 19 kwietnia
Program 20 kwietnia
Program 21 kwietnia
Program 20 kwietnia
Program 23 kwietnia (1)
Program 23 kwietnia (2)

Program wydarzenia do pobrania