Przejdź do menu Przejdź do treści

Wybierz jak chcesz studiować i zapisz się na studia podyplomowe na UE Katowice

Zdalnie, stacjonarnie, a może coś pomiędzy? Ty wybierasz! 5 maja ruszyła rekrutacja na studia podyplomowe prowadzone w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Kandydatom oferujemy aż 4 formy studiów: stacjonarną, online, hybrydową i blended learning. Teraz możesz jeszcze wygodniej połączyć naukę z pracą lub z... nauką! Realizuj jednocześnie na UE Katowice studia drugiego stopnia i podyplomowe (ze zniżką 20%!) i zdobywaj cenne dyplomy, świadectwa i certyfikaty.

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje lub zdobyć awans zawodowy? A może starasz się o lepszą pracę, albo chcesz usprawnić prowadzenie swojego biznesu? Zainwestuj w siebie i zapisz się w 100% online na studia podyplomowe na UE Katowice!

Dlaczego UE Katowice?

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach to renomowana uczelnia publiczna, która swoim wieloletnim doświadczeniem oraz liczbą zadowolonych absolwentów udowadnia swój wysoki poziom kształcenia. Dzięki profesjonalnej kadrze ekspertów, praktyków oraz wykładowców otrzymasz najbardziej aktualną i rzetelną wiedzę. 

Studia podyplomowe na UE Katowice to odpowiedź na dynamiczne zmiany i zapotrzebowanie rynku pracy. Znajdziesz u nas kierunki z zakresu m.in.: ekonomii, zarządzania, finansów, marketingu, informatyki i cyberbezpieczeństwa, a także studia MBA:

W naszej ofercie znajdziesz ponad 40 kierunków prowadzonych w różnej formie:

  • stacjonarnej,
  • online,
  • hybrydowej,
  • blended learning.

Ty decydujesz w jakiej formie studiujesz!

Rekrutacja odbywa się całkowicie online - zapisz się na wybrany kierunek bez wychodzenia z domu.

Połącz naukę z... nauką!

Studiujesz lub w tym roku zaczynasz studia drugiego stopnia na UE Katowice? Zapisz się równocześnie na studia podyplomowe, ciesz się z 20% zniżki i zdobywaj równocześnie cenne dyplomy, świadectwa i certyfikaty, które wzmocnią Twoja pozycje na wymagającym rynku pracy.

Szczegółowe informacje i listę kierunków znajdziesz oczywiście na naszej stronie internetowej: www.ue.katowice.pl/studia-podyplomowe.

Dołącz do nas

Nasi partnerzy