Zdalne XII Ogólnopolskie Dni Rachunkowości

Koło Naukowe Rachunkowości "Rachmistrz" dla studentów nauk ekonomicznych, finansowych i nauk o zarządzaniu, działających w Kołach Naukowych w całej Polsce zorganizowało XII Ogólnopolskie Dni Rachunkowości. Tym razem odbyły się one w formie zdalnej, 16 kwietnia 2021 r. Temat przewodni wydarzenia to: "Rachunkowość przyszłości - szanse i zagrożenia".

Wydarzenie miało na celu wymianę doświadczeń i poszerzenie wiedzy między studentami i praktykami.

Podczas konferencji studenci mieli możliwość uczestniczenia w konkursie referatów oraz szkoleniach tematycznych. Konferencja, mimo iż w formie online, pozwoliła na wymianę doświadczeń, rozwinięcie i pogłębienie wiedzy o rachunkowości, jak i popularyzacji tej dziedziny nauki wśród studentów, chcących rozwijać się w tej dziedzinie.

Więcej o tym wydarzeniu na stronie.

Zapraszamy na kolejne wydarzenia oraz zachęcamy do śledzenia nas na Facebooku.