EQ czy IQ – co jest ważniejsze dla lidera? [wykład eksperta]

Absolwenci studiów podyplomowych Master of Corporate Governance 2 lipca mieli okazję uczestniczyć w niezwykłym wykładzie eksperta zewnętrznego. EQ czy IQ – co jest ważniejsze dla lidera? W trakcie wykładu pt. "EQ lidera" odpowiadał na to pytanie Jarosław Gibas - socjolog, wykładowca i autor licznych publikacji.

2 lipca podczas Uroczystości Graduacji Absolwentów studiów podyplomowych w auli rybnickiej Filii Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach odbył się wykład, w którym uczestniczyli absolwenci studiów podyplomowych Master of Corporate Governance. Ze względu na reżim sanitarny na miejscu przebywali jedynie przedstawiciele absolwentów dotychczasowych trzech edycji studiów. Pozostali mieli możliwość wysłuchania wykładu online.

Wykład pt. "EQ lidera" poprowadził Jarosław Gibas - socjolog, nauczyciel, autor kilkunastu książek oraz warsztatów i szkoleń z obszarów inteligencji emocjonalnej, komunikacji relacyjnej oraz psychologii transpersonalnej i mindfulness.

Fragment wykładu dostępny jest poniżej.