Spotkanie otwarte pt. "Gamification as a Strategic Tool" - zostań przez chwilę studentem MBA!

18 lutego 2022 r. odbyło się kolejne spotkanie z cyklu "Zostań przez chwilę studentem MBA in Corporate Governance" pt. "Gamification as a Strategic Tool". Wykład w języku angielskim poprowadziła dr Ewa Wójcik.

Studia Master of Business Administration in Corporate Governance (MBA) stanowią unikatową propozycję edukacyjną, będącą rozszerzeniem programu studiów podyplomowych Master of Corporate Governance. W trakcie licznych zajęć warsztatowych słuchacz realizuje zadania projektowe, pozwalające mu na wypracowanie umiejętności spojrzenia na organizację przez pryzmat powiązanych w niej – niejednorodnych procesów. Studia MBA in Corporate Governance oraz Master of Business Administration prowadzone na Uniwersytecie zostały uznane przez autorów rankingu szkół biznesowych Gazety Finansowej za wartościowy program rozwoju menadżerskiego - to najlepszy produkt edukacyjny w zakresie kształcenia menedżerskiego w roku 2021!

Kolejny wykład z cyklu "Zostań przez chwilę studentem MBA in Corporate Governance" pt. "Gamification as a Strategic Tool" był poświęcony wyzwaniom związanym ze zmianami w otoczeniu gospodarczym i społecznym, wymagającym nowych strategii w kontaktach z różnymi interesariuszami organizacji. Implementacja takich strategii jest możliwa, m.in. dzięki wykorzystaniu wiedzy psychologicznej oraz elementów grywalizacji. Wykorzystanie dynamiki gier pozwala na mobilizację naturalnych skłonności człowieka do zabawy, rozrywki, współpracy i konkurowania w ramach różnych aktywności. Pracownicy, klienci poprzez aktywne uczestnictwo w grach, konkurencjach, zawodach współtworzą projekty, wykorzystując ducha rywalizacji wzmacniają zespół, stają się częścią społeczności.