Spotkanie z cyklu: "Zostań przez chwilę studentem MBA in Corporate Governance"

9 lutego 2022 r. odbyło się spotkanie online z cyklu "Zostań przez chwilę studentem MBA in Corporate Governance". Wykład pt. Gospodarka ery informacyjnej poprowadził dr inż. Tomasz Zieliński.

Studia Master of Business Administration in Corporate Governance (MBA) stanowią unikatową propozycję edukacyjną, będącą rozszerzeniem programu studiów podyplomowych Master of Corporate Governance. W trakcie licznych zajęć warsztatowych słuchacz realizuje zadania projektowe, pozwalające mu na wypracowanie umiejętności spojrzenia na organizację przez pryzmat powiązanych w niej – niejednorodnych procesów. Studia MBA in Corporate Governance oraz Master of Business Administration prowadzone na Uniwersytecie zostały uznane przez autorów rankingu szkół biznesowych Gazety Finansowej za wartościowy program rozwoju menadżerskiego - to najlepszy produkt edukacyjny w zakresie kształcenia menedżerskiego w roku 2021!