Przejdź do menu Przejdź do treści

Dzień Otwarty 2019 – "studiuj, pracuj, zarabiaj!"

Już w środę 20 marca 2019 r. odbędzie się Dzień Otwarty UE Katowice! To jedno z największych wydarzeń mających na celu zachęcenie kandydatów na studia w murach naszej Uczelni. Tematem przewodnim tegorocznego Dnia Otwartego jest hasło: "Studiuj, pracuj, zarabiaj".

Podczas Dnia Otwartego będziemy mogli się spotkać od samego rana aż do wieczora! Startujemy już o 9:00 w budynku CNTI (Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych). Oczywiście nie zabraknie wielu ciekawych atrakcji zorganizowanych przez naszych studentów, nauczycieli akademickich, pracowników i przyjaciół UE Katowice. Dlatego warto wpisać tę datę do Waszych kalendarzy już dziś! 

Więcej o atrakcjach i programie znajdziecie na stronie internetowej Dnia Otwartego.

International Business Open Day

W trakcie Dnia Otwartego kandydaci będą mieli możliwość udziału w pierwszej edycji International Business Open Day. Jest to świetna okazja, aby zapoznać się z ofertą studiów prowadzonych w 100% w języku angielskim! Nie zabraknie również wykładowców i praktyków, którzy poprowadzą ciekawe warsztaty oraz prelekcje. Przewidziane są atrakcje dodatkowe! Czytaj więcej

Popołudnie Eksperckie

Dzień Otwarty przygotowany jest przede wszystkim dla grup zorganizowanych. Oczywiście mile widziane są również osoby indywidualne. Szczególnie zachęcamy je do udziału w Popołudniu Eksperckim.

Popołudnie Eksperckie skierowane jest głównie do osób, które nie mają możliwości skorzystać z porannego programu, w szczególności do pracujących zainteresowanych studiami niestacjonarnymi czy podyplomowymi. W trakcie tego popołudnia będziecie mogli wziąć udział w mini-wykładach, zwiedzić kampus i poznać naszą ofertę pozwalającą na łączenie nauki z rozwijaniem kariery zawodowej. O tym, że w tej materii jesteśmy liderami, świadczy m.in. najwyższy wskaźnik zatrudnialności absolwentów wśród największych uczelni w woj. śląskim! Aż 98% naszych absolwentów po 5 latach od obrony to osoby aktywne zawodowo, a aż 63% z nich pracowało już w trakcie studiów. Chętnych do udziału w tej części Dnia Otwartego zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego.

Nocne Zwiedzanie

Wieczorem zapraszamy wszystkich zainteresowanych kandydatów na Nocne Zwiedzanie, organizowane przez jedną z naszych organizacji studenckich – Niezależne Zrzeszenie Studentów. Jest to gra terenowa, która odbędzie się od godz. 18:00 do 21:00 w budynku A przy ul. Bogucickiej 3 – serdecznie zachęcamy do wcześniejszej rejestracji. Zapisy na Nocne Zwiedzanie: nzs@uekat.pl 

Harmonogram

  • 9:00-15:40 – Program poranny (budynek CNTI)
  • 9:00-15:30 – International Business Open Day (budynek CNTI)  
  • 10:00-14:35 – Warsztaty tematyczne (budynek CNTI)  
  • 15:30-16:15 – Sesja pytań i odpowiedzi Q&A (online na żywo na Facebooku i Instagramie)
  • 16:45-17:40 – Popołudnie Eksperckie (budynek CNTI + zwiedzanie kampusu)
  • 18:00-21:00 – Nocne Zwiedzanie (budynek A)

Wszystkim zorganizowanym grupom z naszych partnerskich i objętych patronatem szkół dziękujemy za zapisy. Do zobaczenia na Uniwersytecie!

Pozostałych zapraszamy do zgłoszenia uczestnictwa w Popołudniu Eksperckim poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3