Poznaj MERCURI - nową specjalność w j. angielskim!

Trwa rejestracja na studia I i II stopnia! Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach przygotował liczne nowości w ofercie na rok 2020/2021. Jedną z nich jest specjalność w języku angielskim - European Master’s in Customer Relationship Marketing (MERCURI). Jeśli interesuje Cię marketing i marzysz o studiach w 4 różnych krajach, a także chcesz zdobyć 2 dyplomy, dołącz do nas! Specjalność MERCURI prowadzona na kierunku International Business w połączeniu z jednym z najlepszych programów magisterskich z marketingu we Francji - Master in Marketing and Sales, stanowi doskonałą okazję do budowania swojej przyszłości i poszerzenia perspektywy pracy!


Poznaj MERCURI - nową specjalność w j. angielskim!

Program prowadzony w całości w języku angielskim na kierunku International Business (studia II stopnia) oferowany jest przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach we współpracy z trzema uniwersytetami:

  • Université Grenoble Alpes (Francja),
  • Aschaffenburg University of Applied Sciences (Niemcy),
  • CEU Universidad Cardenal Herrera (Hiszpania).

Każdy z oferowanych semestrów realizowany jest w innym kraju. Pracownicy realizujący zajęcia na specjalności MERCURI posiadają szerokie kompetencje naukowe, dydaktyczne i językowe, a także doświadczenie praktyczne. Współpracują z wieloma zagranicznymi ośrodkami akademickimi zarówno na gruncie naukowym jak i dydaktycznym.  

Program MERCURI przygotowuje specjalistów w zakresie marketingu potrafiących prowadzić pogłębione analizy rynków, ze szczególnym uwzględnieniem konsumentów i ich zachowań. Program w sposób unikatowy łączy wiedzę z zakresu działalności marketingowej przedsiębiorstw ze znajomością rynku i zachowań nabywczych konsumentów. Absolwenci będą przygotowani do projektowania i wdrażania skutecznych i zrównoważonych strategii marketingowych, odpowiednich dla współczesnego otoczenia międzynarodowego.   

Zobacz także: