Rekrutacja na bezpłatne programy edukacyjne

W 10 lutego ruszyła rekrutacja na letnią edycję bezpłatnych programów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. Uczniów szkół podstawowych zapraszamy do udziału w programach: Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy (EUD), który skierowany jest do uczniów klas 4-6 oraz Akademię Młodego Ekonomisty (AME) dla uczniów klas 7 i 8.

Rekrutacja na bezpłatne programy edukacyjne

Podczas cyklu 6 spotkań w semestrze poruszone zostaną takie zagadanienia, jak: marketing, zarządzanie i koniunktura gospodarcza. Będzie także o czasie i zarządzaniu marką oraz o tym, czy wszystko co ekologiczne jest trendy.

Młodzież szkół średnich zapraszamy do udziału w autorskim programie Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach pn. Ekonomia dla Liceum i Technikum (ELiT) W tym semestrze będzie to 7 wykładów i warsztatów dla młodych, ciekawych i ambitnych uczniów szkół średnich.

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz elektroniczny dostępny od 10 lutego na stronie internetowej.