UE Katowice ponownie partnerem Kina Letniego Antyradia

Kandydaci, studenci, absolwenci i wielbiciele dużego ekranu pod chmurką! UE Katowice zaprasza po raz kolejny na tarasy Spodka na kultowe projekcje w ramach Kina Letniego Antyradia.

Od 13 lipca w każdą środę i niedzielę na tarasach Spodka na kinomanów czekać będzie istna uczta filmowa w otoczeniu foodtrucków. W ramach Kina Letniego Antyradia w środy i niedziele od godz. 21:00 będziecie mieli okazję zobaczyć zarówno klasykę kina, jak i najnowsze produkcje. Dodatkowo przed seansami wyświetlane będą filmy promocyjne: Where will you get? oraz "Follow me to #UEKatowice", kręcony m.in. w miejscu wydarzenia.

Partnerami wydarzenia są Spodek i Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Miasto Katowice i Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

Liczba miejsc siedzących jest ograniczona. Seans uzależniony od warunków pogodowych.

Zapraszamy!