4. edycja wykładów kongresowych w ramach EEC Liderzy Przyszłości

W dniach 14-15 maja 2018 r. gościliśmy znakomitych przedstawicieli świata biznesu, nauki i polityki, którzy wygłosili inspirujące wykłady oraz odpowiadali na każde, nawet najtrudniejsze, pytania naszych studentów i naukowców. Organizatorem wydarzenia było Biuro Współpracy z Gospodarką i Absolwentami. Zapraszamy do obejrzenia relacji!

4. edycja wykładów kongresowych

4. edycja wykładów kongresowych w ramach Projektu EEC Liderzy Przyszłości dobiegła końca. Jak co roku gościmy znakomitych przedstawicieli świata biznesu, nauki i polityki. 14 maja br. w inspirujących wykładach wzięli udział m.in.:

• Justina Mutale, Justina Mutale Foundation, African Women of the Year 2012;
  • MacDella Mackie Cooper, aktywistka/filantropka/polityk;
  • Adrian Kostrzębski, PR & Sales Director, ESL Polska;
  • Olgierd Dziekoński, polski architekt, polityk, sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP w latach 2010-2015.

15 maja br. swoje wykłady kongresowe i panele dyskusyjne poprowadzili:

• Justin Yifu Lin, były główny ekonomista i starszy wiceprezes zarządu, Bank Światowy;
  • Tomasz Wojtkiewicz, prezes zarządu, Nextbike Polska SA;
  • Ian Brzezinski, ekspert ds. polityki zagranicznej i spraw wojskowych;
  • Wojciech Balczun, prezes zarządu PKP Cargo w latach 2008-2013, prezes zarządu Kolei Ukraińskich w latach 2016-2017;
  • Iwona Sroka, członek rady nadzorczej, Skarbiec TFI SA, członek zarządu, Murapol SA.

Formuła wykładów otwartych zakładała wystąpienia prelegentów oraz sesje pytań uczestników. Projekt EEC – Liderzy Przyszłości dedykowany jest studentom studiów stacjonarnych, wieczorowych i zaocznych, uczelni państwowych i prywatnych, niezależnie od realizowanego kierunku. Przedsięwzięcie ma na celu zwiększenie udziału młodych w życiu publicznym oraz promowanie aktywnej postawy obywatelskiej

Wydarzenie odbyło się w ramach Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Zobacz relację z wydarzenia oraz galerię zdjęć!

Fot. J. Andrychiewicz