Wykład dziekański na Wydziale Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania prof. dr hab. Krystyna Jędralska zaprasza na Wykład dziekański dr hab. Haliny Brdulak, prof. nadzw. SGH pt. "Handel elektroniczny i omnichannel - zarządzanie łańcuchem dostaw 2020". Wykład odbędzie się w najbliższy...

V Kongres Rozwoju Edukacji

21-22 listopada 2018 r., Szkoła Główna Handlowa w Warszawie [Więcej]

Warsztaty dla studentów w ramach projektu Power-Kompetencje

Rusza rekrutacja na zajęcia warsztatowe kształcące kompetencje komunikacyjne, analityczne i zawodowe dla studentów wybranych kierunków. Zgłoszenia przyjmowane będą do 11 października.

Dr hab. Katarzyna Bilińska-Reformat, prof. UE Członkiem Kapituły programu Symbol

Niezmiernie miło nam poinformować, że dr hab. Katarzyna Bilińska-Reformat, prof. UE została Członkiem Kapituły programu Symbol.

Dr Mirosław Wójciak dwukrotnym Mistrzem Polski

Nasz pracownik, Mirosław Wójciak, adiunkt w Katedrze Statystyki, Ekonometrii i Matematyki został dwukrotnym Mistrzem Polski w jeździe na czas dwójkami, dodatkowo otrzymał brązowy medal w jeździe indywidualnej na czas.

Pracownicy Wydziału Zarządzania laureatami ogólnopolskiego konkursu

Miło nam poinformować, że nasi pracownicy zostali laureatami w ogólnopolskim konkursie "Wykładnia prawa jako pochodna rozumienia celu i sposobu działania – edycja 2017-2018". [Więcej]

Artykuł pracowników naszego Uniwersytetu nagrodzony

Informujemy, że artykuł autorstwa prof. dr hab. Wojciecha Dyducha (Katedra Przedsiębiorczości) i dr Katarzyny Bratnickiej-Myśliwiec (Katedra Przedsiębiorczości i Zarządzania Innowacyjnego)  pt. "Creative Strategy Stimulating... [Więcej]