Wykład dziekański prof. Lubora Laciny – relacja

11 kwietnia br. prof. Lubor Lacina z Uniwersytetu Mendla w Brnie wygłosił wykład dziekański na Wydziale Zarządzania zatytułowany „Eurozone Membership after Brexit: the Case Study of Visegrad Countries”. W imieniu Dziekan Wydziału prof. dr hab.... [Więcej]

Dzień Łańcucha Dostaw 2019

11 kwietnia 2019 r. w ramach obchodów Dnia Łańcucha Dostaw odbędą się aż cztery wydarzenia - wizyta studyjna w oddziale Dachser Sosnowiec oraz trzy warsztaty tematyczne.

Consumer Protection E-learning Platform Project

W dniach 1-5 kwietnia 2019 r. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach po raz kolejny był gospodarzem międzynarodowego programu pt. "Consumer Protection E-learning Platform Project". Naszą uczelnię reprezentowali studenci kierunku International Business.

Studenci szkolą się na nowoczesnych systemach ERP

Studenci anglojęzycznego kierunku International Business na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach szkolą się na nowoczesnym systemie ERP – SAP Business One. Ich edukację wspiera firma Altab S.A. – Złoty Partner SAP.

Wykłady ekspertów w ramach projektu Power-Kompetencje

Serdecznie zapraszamy na wykłady ekspertów zewnętrznych realizowane w ramach Projektu POWER 2014-2020 "Blisko - Międzynarodowo - Przez całe życie. Kompleksowy program zrównoważonego rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach”.

Pierwsza edycja wystawy "Nauczyciel z pasją"

W czasie Dnia Otwartego w ramach International Business Open Day otwarto uroczyście wystawę fotograficzną prof. dr hab. Wojciecha Dyducha, Prodziekana ds. Rozwoju na Wydziale Zarządzania - "Nauczyciela z pasją". W wydarzeniu wzięła udział... [Więcej]

International Business Open Day [relacja]

W tym roku po raz pierwszy 20 marca br. w ramach Dnia Otwartego odbył się International Business Open Day.