Cykl wykładów we współpracy z Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną - I edycja

Zapraszamy serdecznie wszystkich studentów kierunku Zarządzanie do wzięcia udziału w cyklu wykładów organizowanym przez Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną pt. Megatrendy w światowej gospodarce i zarządzaniu. Cykl obejmuje 6 wykładów on-line połączonych z dyskusją z praktykami, które realizowane będą przez platformę ZOOM.

Plan wykładów:

logo KSSE

1. Przekształcenia strukturalne w gospodarce światowej wywołane pandemią COVID-19

prowadzący: Prof. Lucjan T. Orłowski
  2. Rewolucja przemysłowa 4.0. Konsultant i Trener w organizacji prowadzący: dr Paweł Walawender
  3. Praca zdalna w środowisku międzynarodowym prowadzący: Krzysztof Śliwiński
  4. Sztuczna inteligencja w działaniach HR prowadzący: dr Sylwester Pietrzyk
  5. Agile Leadership czyli Przywództwo Zrównoważone prowadzący: Piotr Kociołek
  6. Megatrendy a rzeczywistość czyli jak to co miało wydarzyć się za wiele lat dzieje się teraz prowadzący: Radosław Toporek

Daty oraz bio prowadzących dostępne są w załączonej prezentacji.

Ważne informacje:

• Pełna frekwencja w wykładach zostanie uhonorowana certyfikatem potwierdzającym zdobycie dodatkowych kompetencji sygnowanym przez Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.
  • Informacja dotyczy wszystkich studentów kierunku Zarządzanie niezależnie od trybu oraz stopnia studiów.
  • Limit miejsc: 30 studentów.
  • Zapisy realizowane poprzez formularz: https://forms.gle/XCPwUuDo3zk7ZrvJ9
  • Zgłoszenia przyjmujemy do 8 marca 2021.

Studiujesz Zarządzanie? Koniecznie polub profil FB ZarzadzanieUEKatowice

Więcej o nawiązanej współpracy z KSSE tutaj.