DANTE na International Women's Day Conference in Economics, Finance and Management

W ramach International Women's Day Conference in Economics, Finance and Management 9 marca odbędzie się multiplayer event promujący wyniki projektu DANTE (Digital Area of Networking Teachers and Educators).

Celem projektu jest wsparcie rozwoju kompetencji cyfrowych wśród studentów uczelni wyższych, nauczycieli akademickich i pracowników administracji uczelni oraz stworzenie sieci współpracy międzynarodowej w tym zakresie.

Z ramienia Uczelni projekt realizuje zespół:

• dr hab. Monika Wieczorek-Kosmala, prof. UE (Katedra Finansów Przedsiębiorstw i Ubezpieczeń Gospodarczych),
  • dr Anna Urbanek (Katedra Transportu),
  • dr Anna Losa-Jonczyk (Katedra Projektowania i Analizy Komunikacji).

Szczegółowe informacje o projekcie dostępne są na stronie Biura Doskonałości Naukowej.