Dni rektorskie dla studentów #UEKatowice

W związku ze świętami, które będą odbywać się w tym roku akademickim, na wniosek Parlamentu Studenckiego Prorektor ds. Edukacji i Internacjonalizacji prof. dr hab. Sławomir Smyczek wyraził zgodę, aby dni: 31 października 2022 r., 2 listopada 2022 r. oraz 23 grudnia 2022 r. były dniami rektorskimi.

Dodatkowo, aby umożliwić studentom wzięcie udziału w uroczystościach związanych ze Świętem Uczelni11 stycznia 2023 r. także będzie dniem rektorskim.

Dni rektorskie będą obowiązywały studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach I oraz II stopnia studiów stacjonarnych wraz z filią w Rybniku.

Jednocześnie przypominamy, że 14 października 2022 r. w związku z obchodzonym Dniem Edukacji Narodowej obowiązują godziny rektorskie od 13:30 do końca dniaWięcej informacji.