Dzień Łańcucha Dostaw - Supply Chain Day 2022 [zaproszenie na warsztaty]

21 kwietnia zapraszamy na warsztaty organizowane w ramach Dnia Łańcucha Dostaw kierowane do wszystkich studentów i pracowników UE Katowice, a w szczególności do studentów studiujących na kierunkach: Logistyka w biznesie, Logistyka, Międzynarodowe stosunki gospodarcze, Analityka gospodarcza oraz Zarządzanie.

Dzień Łańcucha Dostaw na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach organizowany jest już po raz siódmy. Nasza Uczelnia była pierwszym ośrodkiem w Polsce, który włączył się w organizację tego wydarzenia. W programie tegorocznego wydarzenia zaplanowano interesujące warsztaty z udziałem ekspertów.

Warsztaty

• Warsztat Nexteer (forma stacjonarna, sala 412A), Temat: Różnice kulturowe w zarządzaniu łańcuchem dostaw.
  • Warsztat Amazon (forma stacjonarna, aula A), Temat: Zarządzanie zmianą na przykładzie magazynu KTW1 Amazon.
  • Warsztat Goodloading & Trans.eu (forma zdalna), Temat: Narzędzia Goodloading i Trans.eu wspierające zarządzanie łańcuchem dostaw.

Uczestnictwo w wydarzeniach wymaga rejestracji do 19 kwietnia.

Szczegółowe informacje podane są na stronie www Katedry Logistyki Ekonomicznej w zakładce Supply Chain Day 2022

Głównym organizatorem Dnia Łańcucha Dostaw z ramienia Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach jest Katedra Logistyki Ekonomicznej.