Konkurs Ethics Challenge

CFA Society Poland po raz 6 organizuje konkurs Ethics Challenge, który pozwala nie tylko poznać dylematy etyczne managerów, ale jest również wartościowym punktem w CV, rozpoznawalnym przez pracodawców. Termin zgłoszeń upływa 2 kwietnia br.

Rejestracji zainteresowanych zespołów można dokonać za pomocą formularza. Termin zgłoszeń konkursowych upływa 2 kwietnia br. Należy pamiętać, że:

• każdy zespół powinien składać się z 2-4 studentów;
  • członkowie zespołu muszą reprezentować tę samą uczelnię wyższą;
  • członkowie zespołu nie muszą reprezentować tego samego kierunku studiów;
  • członkowie powinni mieć status studenta.

Podczas inauguracji (5 kwietnia) uczestnicy konkursu poznają treść tegorocznego case’u etycznego i pod opieką pracownika naukowego uczelni rozpoczną pracę nad studium przypadku.

Deadline na nadsyłanie prezentacji bazujących na zadaniu konkursowym upływa 20 kwietnia br.

Szczegółowy harmonogram konkursu oraz więcej informacji dostępnych jest na stronie.