Przejdź do menu Przejdź do treści

Korzystna oferta dla kandydatów na studia podyplomowe

Głodny wiedzy? Na co czekasz? Jako student bądź absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, możesz ubiegać się o preferencyjne czesne za studia podyplomowe na naszej Uczelni.

Nowe, korzystniejsze opłaty za studiowanie na UE w Katowicach wchodzą w życie od zbliżającego się roku akademickiego 2014/2015, ale już teraz zachęcamy do zaznajomienia się z bogatą ofertą studiów podyplomowych dostępną pod adresem: www.ue.katowice.pl/kandydaci

Zniżki przysługują również członkom rodzin pracowników Uczelni, pracownikom wydelegowanym przez firmę lub instytucję, której pracownik jest członkiem Klubu Przyjaciół Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz pracownikom innej szkoły wyższej.


Szczegółowe informacje dotyczące preferencyjnych opłat dostępne są w Zarządzeniu nr 33/14 z dnia 23 czerwca 2014 roku Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach w sprawie wysokości czesnego na studiach podyplomowych w roku akademickim 2014/2015 oraz w Zarządzeniu_nr_44/14 zmieniającym Zarządzenie nr 33/14 z dnia 23 czerwca 2014 roku w sprawie wysokości czesnego na studiach podyplomowych w roku akademickim 2014/2015.

Dołącz do nas

Nasi partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3