Ruszaj latem na płatny staż!

Studencie, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość - rozszerzamy ofertę płatnych staży na wszystkie kierunki studiów stacjonarnych II stopnia! Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe w trakcie studiów? Jesteś zainteresowany stażem w konkretnej firmie, ale nie wiesz, jak to zrobić? A może masz trochę wolnego czasu i zależy Ci na dodatkowej gotówce? Skorzystaj z okazji i weź udział w rekrutacji na staże w ramach projektu Power-Kompetencje! Pracodawcę możesz wybrać z naszej bazy lub znaleźć samodzielnie. Płatny staż możesz odbyć też na #UEKatowice np. w Centrum Marketingu, Biurze Internacjonalizacji, Welcome Point oraz Biurze Organizacyjno-Kancelaryjnym.

Skorzystaj z płatnego stażu realizowanego są w ramach projektu "Blisko – Międzynarodowo - Przez całe życie. Kompleksowy program zrównoważonego rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach"! Staże kierowane do Studentów I i II roku studiów stacjonarnych II stopnia na kierunkach:

• Analityka Gospodarcza,
  • Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna,
  • E-commerce,
  • Ekonomia,
  • Finance and Accounting for Business,
  • Finanse i Rachunkowość, Finanse i Zarządzanie w Ochronie Zdrowia,
  • Finanse Menedżerskie,
  • Gospodarka Cyfrowa,
  • Gospodarka Miejska i Nieruchomości,
  • Informatyka,
  • Informatyka i Ekonometria,
  • International Business,
  • Logistyka (inż),
  • Logistyka w Biznesie,
  • Przedsiębiorczość i Finanse,
  • Zarządzanie.

Staż trwa 120 godzin (minimum 20 godzin tygodniowo), a stażyście przysługuje stypendium w wysokości 2.220,00 zł brutto wraz z obciążeniami cywilnoprawnymi.

Liczba miejsc ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń)!

Więcej informacji (i bazę pracodawców) znajdziesz na stronie internetowej, na bwgia.projekt@uekat.pl lub pod tel. 32 2577068.

5 powodów dla których warto realizować staż:

1. PRAKTYKA, PRAKTYKA I JESZCZE RAZ PRAKTYKA

Zastanawiasz się jak można skończyć studia i mieć jednocześnie doświadczenie zawodowe? Staże dają Ci taka możliwość - możesz pracować w czasie wolnym od nauki, sprawdzić swoje umiejętności w praktyce i nabyć tak cenne na rynku pracy doświadczenie.

2. CV

Szukając pracy zyskujesz przewagę, mogąc pochwalić się dotychczas zdobytymi i potwierdzanymi kwalifikacjami i umiejętnościami. Łatwiej jest zaufać komuś, kto ma dobrą opinie i doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach.

3. DODATKOWE PIENIĄDZE

Staż trwa 120 godzin (minimum 20 godzin tygodniowo), a stażyście przysługuje stypendium w wysokości maksymalnej 2.220,00 zł brutto wraz z obciążeniami cywilnoprawnymi.

4. MOŻLIWOŚĆ STAŁEJ PRACY

To jedna z największych zalet i korzyści płynących ze stażu. Jeżeli w trakcie odbywania stażu wykażesz się umiejętnościami i sprawdzisz na swoim stanowisku, a dodatkowo będzie to satysfakcjonująca Cię praca, możesz dostać ofertę pozostania w firmie na dłużej.

5. NETWORKING

W szukaniu pracy bardzo ważne jest to kogo znasz i kto Cię poleca. Dzięki stażom poznajesz ciekawe osoby, które od dłuższego czasu są na rynku pracy, prowadzą swoje biznesy, a ich sieci kontaktów są dużo bardziej rozległe. Pamiętaj skuteczny networking, często jest kluczem do rozwoju kariery.

Nie wahaj się, od razu poszukaj stażu odpowiedniego dla siebie!

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ