Studiuj przez 3 dni w innym mieście, czyli Mosty Ekonomiczne 2021

Studia w innym mieście? Nic prostszego! 23 sierpnia ruszył II etap rekrutacji na Mosty Ekonomiczne 2021. Mosty Ekonomiczne to projekt organizowany przez najlepsze uczelnie ekonomiczne w Polsce. Obejmuje kilkudniową wymianę studentów między uczelniami, podczas których uczestnicy mają szansę poznać studentów z innych miast, ich samorządy, klimat uczelni i studenckich miast całej Polski.

Osoby biorące udział w projekcie mają możliwość uczestniczenia w licznych warsztatach, wykładach, szkoleniach oraz zajęciach integracyjnych organizowanych zarówno na terenie uczelni, jak poza nią. Jeśli zawsze ciekawiło Was jak wygląda życie studenckie na innej polskiej uczelni, to Mosty Ekonomiczne są szansą by się o tym na żywo przekonać. Jeśli jesteś osobą otwartą na nowe znajomości, głodną wiedzy i przeżycia niesamowitej przygody to właśnie jest projekt dla Ciebie. Warunkiem udziału w Mostach jest pomyślne przejście dwóch etapów rekrutacji. Osoby takie będą miały możliwość wyboru uczelni na którą pojechać. Co jest najlepsze? Płacisz jedynie za koszty dojazdu!

W tym roku, jako student uczelni ekonomicznej masz szansę pojechać do miast takich jak:

• POZNAŃ - Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu - 7-9 października
  • WROCŁAW - Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu - 14-16 października
  • WARSZAWA - Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - 18-20 października
  • KRAKÓW - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie - 25-27 października
  • KATOWICE - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach - 28-30 października

Więcej przydatnych informacji na Facebooku Mosty Ekonomiczne Katowice, UE Katowice oraz na stronie.