UE Katowice po raz kolejny partnerem Kina Letniego Antyradia

Kinomaniacy, kandydaci na studia, studenci, absolwenci i wielbiciele dużego ekranu pod chmurką! Nasza Uczelnia zaprasza po raz kolejny na tarasy Spodka na kultowe projekcje w ramach Kina Letniego Antyradia.


W każdą środę na tarasach Spodka na kinomanów czekać będzie istna uczta filmowa w otoczeniu foodtrucków. W ramach Kina Letniego Antyradia co tydzień od godz. 20:30 będziecie mieli okazję zobaczyć zarówno klasykę kina, jak i najnowsze produkcje. Dodatkowo przed seansami wyświetlany będzie film "Follow me to #UEKatowice", kręcony m.in. w miejscu wydarzenia.

Repertuar:

W razie niepogody/niesprzyjających warunków atmosferycznych kino letnie przeniesione zostanie do wnętrza Międzynarodowego Centrum Kongresowego lub do Spodka. Informacja znajdzie się w opisie wydarzenia najpóźniej do godz. 17.00 w dniu seansu, więc gorąco polecamy obserwować wydarzenia na Facebooku.

Uwaga! Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną, bezpieczeństwo i komfort oglądania LICZBA MIEJSC OGRANICZONA będzie do miejsc siedzących zapewnionych przez Organizatorów. Obowiązuje całkowity zakaz wnoszenia własnych krzeseł/leżaków/kocy czy innych siedzisk. 

Serdecznie zapraszamy!