Premierowe odcinki podcastów "Naukowe UEspresso"

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach oficjalnie wszedł z przytupem w świat podcastów! Do programu "Naukowe UEspresso" zapraszamy pracowników naukowo-dydaktycznych, a w rozmowach poruszane są tematy popularnonaukowe z naszego wspólnego, codziennego otoczenia w ciekawy i przystępny sposób. Zachęcamy do słuchania i obserwowania naszego autorskiego programu!

We wtorek 14 grudnia godz. 8:30 na platformach streamingowych "Spotify" oraz "Apple Podcast" zadebiutował premierowy odcinek podcastu "Naukowe UEspresso". Jest to pierwsza inicjatywa tego typu stworzona przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach. Do programu zapraszamy pracowników naukowo-dydaktycznych naszej Uczelni. W rozmowach poruszane są tematy popularnonaukowe z naszego wspólnego, codziennego otoczenia w ciekawy i przystępny sposób.

Premierowe odcinki publikowane są planowo raz w miesiącu.

Projekt powstał z inicjatywy Centrum Marketingu, a seria podcastów realizowana jest we współpracy z AS Radiem Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

Zapraszamy do słuchania w towarzystwie ulubionej kawy bądź herbaty!

Więcej informacji i lista odcinków