Wyróżnienie InterStar 2022 dla mgr Łucji Waligóry

Podczas Dnia Internacjonalizacji jak co roku wręczone zostało wyróżnienie dla młodego naukowca Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach za aktywność międzynarodową i wkład w umiędzynarodowienie Uczelni - InterStar 2022. Wyróżnienie InterStar 2022 otrzymała mgr Łucja Waligóra z Katedry Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Kryteriami oceny kandydatów do tegorocznej nagrody InterStar była:

• liczba i znaczenie publikacji zagranicznych,
  • udział w projektach o charakterze międzynarodowym,
  • oraz liczba i charakter wyjazdów zagranicznych w okresie ostatnich trzech lat.

Głównym celem Dnia Internacjonalizacji jest wsparcie rozwoju i aktywizacja społeczności akademickiej, w szczególności młodych pracowników naukowych i dydaktycznych, poprzez upowszechnianie informacji na temat ofert stypendialnych, grantów, a także możliwości finansowania badań naukowych oraz przedsięwzięć dydaktycznych w kraju i za granicą.

Więcej informacji nt. Dnia Internacjonalizacji na stronie: www.ue.katowice.pl/eventy/dzien-internacjonalizacji