Przejdź do menu Przejdź do treści

Osoby wyznaczone do udzielania I pomocy przedmedycznej

Osobami wyznaczonymi do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej (do momentu przyjazdu wyspecjalizowanego personelu medycznego) w poszczególnych budynkach Uniwersytetu są niżej wymienieni pracownicy:

Budynek A:

  • Beata Gaja - tel. 7946, pokój 212;
  • Grażyna Palka - tel. 7948, pokój 211;
  • Agnieszka Ucieszyńska-Krupa - tel. 7947, pokój 211;
  • Wioletta Sznapka - tel. 7205, pokój 212;
  • Hanna Myalska - tel. 7914, pokój 316.

Budynek B:

  • Robert Ciołek - tel. 7145, pokój 10;
  • Magdalena Brodzicka - tel. 7144, pokój 9;
  • Tomasz Kasperkiewicz - tel. 7146, pokój 9;
  • Paweł Gądek - tel. 7148, pokój 9;
  • Tomasz Haber - tel. 7148, pokój 9.

Budynek C:

  • Nauczyciele Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu - tel. 7341 lub7342, pokój 308 lub 210.

Budynek E:

  • Anna Gniady - tel. 7027, pokój 503;
  • Wiktoria Ugińska - tel. 7151, pokój 511;
  • Patrycja Jaskulska - tel. 7039, pokój 501.

Budynek L:

  • Marta Wicherek - tel. 7015, pokój 1A;
  • Anna Odjas-Sochacka - tel. 7109, pokój 16;
  • Marta Majnusz - tel. 7118, pokój 17.

Budynek CNTI:

  • Karolina Borys - tel. 7747, pokój 7/17;
  • Dariusz Rajfura - tel. 7652, pokój 7/19;
  • Tomasz Hyski - tel. 7706, pokój 7/21;
  • Dariusz Dubiel - tel. 7649, pokój 6/15;
  • Damian Molenda - tel. 7656, pokój 4/15.

Rektorat:

  • Małgorzata Kuzior - tel. 7160, pokój 1/32;
  • Anna Maria Kadłuczka - tel. 7161, pokój 1/29;
  • Dorota Juszczyk-Goc - tel. 7061, pokój 1/29;
  • dr Jolanta Bernais - tel. 7086, pokój 3/25;
  • Edyta Listek - tel. 7051, pokój 2/23.

Budynek N:

  • Marta Jaskulska - tel. 7268, pokój 177 (segment C);
  • Katarzyna Juda - tel. 7183, pokój 176 (segment C);
  • Magdalena Chicińska-Chrószcz - tel. 7180, pokój 172a (segment C);
  • Renata Billip - tel. 7149, pokój 171 (segment C);
  • Barbara Rządzik-Manowska - tel. 7080, pokój 172 (segment C);
  • Daria Domogała - tel. 7081, pokój 172 (segment C);
  • Wojciech Tatoj - tel. 7834, pokój 111 (segment A);
  • Adam Derej - tel. 7167, pokój 108 (segment A).

Filia w Rybniku:

  • Artur Olszówka - tel. 602 355 048 lub 32 432 98 59;
  • Anna Piotrowicz - tel. 32 432 98 52, dziekanat;
  • Hanna Jurkiewicz - tel. 32 432 98 62, dziekanat;
  • Joanna Krawczyk - tel. 32 432 98 50, dziekanat;
  • Beata Sauer - tel. 32 432 98 51, dziekanat.
Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3
logotyp acca