II Ogólnopolski Turniej Tańców Polskich "Śląski Diament 2015"

Zespół Pieśni i Tańca „Silesianie” Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach wraz z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach oraz Stowarzyszeniem Folklorystycznym „Silesianie” ma niewątpliwą przyjemność zaprosić Państwa na odbywający się po raz kolejny na Śląsku Ogólnopolski Turniej Tańca Polskiego „Śląski Diament 2015”.
    Z wielką radością będziemy gościć przedstawicieli ośrodków tanecznych z całej Polski, jednocześnie ukazując formę tańca polskiego mieszkańcom całego Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.
    W listopadzie 2015 r. odbędzie się zaplanowany przez organizatorów tryptyk wydarzeń kulturalnych. Oprócz Turnieju Tańca Polskiego 6 listopada przebiegać będzie II Ogólnopolska Konferencja: „Biznes w kulturze – kultura w biznesie” oraz 20 listopada VI Ogólnopolski Konkurs Tańca Śląskiego „Trojak 2015”.
    Mamy nadzieję, że skorzystają Państwo z naszego zaproszenia i licznie przybędą na przygotowane wydarzenia kulturalne.

Łączę wyrazy szacunku,
       Jerzy Stasica