Przejdź do menu Przejdź do treści

Studiuj w Rybniku! Ruszyła rekrutacja na studia w rybnickiej filii UE Katowice

Znajdź swoje miejsce do studiowania! Sprawdź ofertę studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I stopnia oraz studiów podyplomowych w rybnickiej Filii Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Połącz naukę z przyjemnością, jaką daje historyczne, 140-tysięczne miasto.

Poznaj kierunek Finanse i rachunkowość o profilu praktycznym!

Studia stacjonarne I stopnia w rybnickiej Filii realizowane są przy udziale praktyków gospodarczych regionu. W programie kształcenia dominują zajęcia ćwiczeniowe i warsztatowe. Znaczna ich część wymaga użycia technik i narzędzi informatycznych. 

Studia i praca mogą tworzyć idealny duet - a to za sprawą studiów niestacjonarnych. Weekendowe spotkania pozwolą na pełnoetatową pracę, a dogodne terminy zjazdów na owocną naukę.

Już teraz wybierz swój wymarzony kierunek i studiuj w Rybniku! Poznaj kulturę Śląska w historycznym mieście pełnym zabytków, galerii, bibliotek, muzeów i wielu atrakcji turystycznych. 

Studiuj podyplomowo w rybnickiej Filii

Zdobądź wiedzę, warsztat i wykształcenie na prestiżowych studiach podyplomowych w rybnickiej filii UE Katowice. Sprawdź listę dostępnych kierunków i dołącz do społeczności Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Rekrutacja rusza już 16 czerwca!

Studia podyplomowe na UE Katowice pozwalają podnieść kwalifikacje oraz zdobyć nowe umiejętności między innymi: inżynierom, informatykom, kadrze zarządzającej organizacjami prywatnymi i publicznymi, finansistom, psychologom, czy młodym absolwentom.

Kierunki studiów podyplomowych w rybnickiej filii Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach:

  • Administracja i Finanse,
  • Akademia Zarządzania w Biznesie 3.0,
  • MS Excel i VBA w Biznesie – poziom zaawansowany,
  • Master of Corporate Governance/Menadżer ładu korporacyjnego,
  • Academy of Business Management 3.0 (studia w j. angielskim),
  • English for Business, Law and Administration (studia w j. angielskim).

Szczegółowe opisy kierunków

Dołącz do nas

Nasi partnerzy