Webinar dla kandydatów vol. 3 - studiuj w języku angielskim!

Kandydacie! Chcesz studiować po angielsku na prestiżowej uczelni publicznej? Interesujesz się finansami lub biznesem międzynarodowym? Zobacz relację z naszego ostatniego webinarium dla kandydatów w tym roku szkolnym! Na spotkaniu opowiedzieliśmy o możliwościach, jakie daje studiowanie na UE Katowice i przedstawiliśmy nasze kierunki anglojęzyczne International Business oraz Finance and Accounting for Business.

Podczas prelekcji nasi kandydaci mieli okazję zapoznać się z tematami, które poruszane są w ramach kierunków International Business (IB) oraz Finance and Accounting for Business (FAB), a także otrzymali cenne wskazówki od uczelnianych lektorów języka angielskiego.

Nie zabrakło również małej premiery filmów wyprodukowanych przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

Podczas wydarzenia kandydaci mogli wysłuchać wykładów:

• "Let’s team up for mastering 4C skills" - mgr Ewa Grzelewska-Jędryka i mgr Magdalena Kiermasz,
  • "Consumer loyalty – international approach (IB)" - prof. dr hab. Sławomir Smyczek,
  • "Alternative investments (FAB)" - dr Łukasz Szewczyk.

Zobacz wydarzenie na Facebooku i obejrzyj relację.