Przejdź do menu Przejdź do treści

MBA in Accounting and Finance

Studia Master of Business Administration (MBA) in Accounting and Finance to unikatowy program trzysemestralnych studiów podyplomowych, prowadzony w trybie zdalnym, łączący w sobie zdobycie kwalifikacji MBA skupionych na obszarze rachunkowości i finansów oraz przygotowanie do zdobycia międzynarodowego certyfikatu Certified Management Accounts (CMA) wydawany przez Institute of Management Accountants (IMA).

Celem studiów jest zdobycie pogłębionej wiedzy i umiejętności z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, ze szczególnym naciskiem na obszar rachunkowości i finansów. Skupienie zakresu materiału w tym obszarze, z uwzględnieniem funkcjonowania korporacji na arenie międzynarodowej, pozwala słuchaczom zdobyć pogłębioną wiedzę na poziomie MBA, uzyskując jednocześnie  wyróżniające umiejętności na rynku pracy w obszarze finansów i rachunkowości, stając się idealnym kandydatem na kluczowe stanowiska zarządcze w Polsce i na świecie.

Studia zostały objęte patronatem IMA, który na bieżąco angażuje się w rozwój kierunku i wspiera przygotowanie materiałów dydaktycznych wykorzystywanych na zajęciach, zapewniając wysoką jakość oraz jak najlepsze przygotowanie do egzaminów CMA. IMA jest światowym stowarzyszeniem księgowych i specjalistów ds. finansów w biznesie. Założony w 1919 roku, jest jednym z największych i najbardziej uznanych stowarzyszeń skupionych wyłącznie na rozwoju profesji rachunkowości zarządczej.

Zakres studiów podzielono na trzy bloki tematyczne:

  • Financial planning, performance and analytics,
  • Strategic financial management,
  • Selected Business Administration topics
Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3
logotyp acca