Przejdź do menu Przejdź do treści

Referencje trenera

"Polecam kierunek zarówno działającym już trenerom, jak i osobom, które chcą zacząć. Różnorodność osobowości wśród wykładowców, jak i ich różne doświadczenia powodują, iż otrzymuje się wachlarz metod i narzędzi do pracy z "klientem". Dla osób rozpoczynających to świetny sposób na podpatrzenie warsztatu, a dla osób działających w branży na uporządkowanie wiedzy i szlif warsztatu. Zajęcia prowadzone są w sposób warsztatowy, co powoduje, iż uczestniczy się w procesie prakseologicznym. Najlepszym podsumowaniem zajęć, niech będą słowa B. Franklina "Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę"."

Magdalena Soremska /absolwent rocznika 2018

 

"Jestem bardzo zadowolona ze studiów! Dzięki tym studiom lepiej poznałam siebie, odkryłam swoją pasję, doprecyzowałam życiową misję i ubogaciłam moją wizję przyszłości, zyskałam większą pewność siebie, wiele się nauczyłam i doświadczyłam. Jestem szczęśliwa, że podjęłam decyzję o wyborze tego kierunku i Uczelni."

Irena Augustyn /absolwent rocznika 2018

 

"Chciałem serdecznie polecić studia podyplomowe na kierunku "Trener coach i manager ds. szkoleń". Studia umożliwiają zgłębienie wiedzy oraz umożliwiają nabycie umiejętności dotyczących pracy trenera. Po przebytych studiach oraz zastosowaniu nabytej wiedzy w praktyce szkoleniowca moje szkolenia są dużo ciekawsze dla uczestników a ja mam większą świadomość dotyczącą zachodzących procesów i efektywności nauczania."

Marcin Nakielski/absolwent rocznika 2018

 

"Mogę polecić ten kierunek każdemu kto poważnie myśli o zawodzie trenera. Wszystkie zajęcia odbywały w formie warsztatowej, pod okiem najlepszych trenerów w Polsce.Otrzymaliśmy komplet narzędzi w postaci ćwiczeń, gotowców i innych przydatnych materiałów w pracy trenera. Te studia były również ciekawa przygoda, dzięki której poznałem ciekawych ludzi, a z niektórymi zawiązałem biznesowe relacje."

Michał Jędrysik /absolwent rocznika 2018

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3