Przejdź do menu Przejdź do treści

I edycja "Akademii Menedżera" na UE Katowice za nami!

27 i 28 czerwca 2020 r. odbył się ostatni zjazd "Akademii Menedżera" - innowacyjnych studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Pomysłodawcą i koordynatorem kierunku jest Tomasz Gordon – certyfikowany trener biznesu i autor bestsellera "Nowa psychologia zarządzania. Jak błyskawicznie zmotywować tych, którym chce się najmniej" (Onepress, 2020).

Akademia Menedżera to studia podyplomowe dla doświadczonych menedżerów, początkujących szefów oraz przyszłych adeptów sztuki skutecznego zarządzania ludźmi. Wyróżnia je m.in.: koncentracja na kluczowych dla menedżera umiejętnościach miękkich (np. rekrutacji, motywowania czy coachingu) oraz rozwój inteligencji emocjonalnej i interpersonalnej słuchaczy. Ważną klamrę "Akademii Menedżera" stanowi przekazanie słuchaczom kompleksowego raportu kompetencyjnego (Master Person Analysis) oraz indywidualny "personal branding" (warsztat pozycjonowania swoich kompetencji na rynku pracy). 

Podczas prezentacji zaliczeniowych słuchacze "Akademii Menedżera" dzielili się swoimi osiągnięciami i rozwojem zawodowym w oparciu o poznane metody i techniki, m.in.: personal branding, metoda Pantalon’a, FUKO, SMART+, work-life balance, coachingowy model zarządzania i wiele innych.

Absolwentom serdecznie gratulujemy i życzymy spełnienia zawodowego i prywatnego!

Zapraszamy na kolejne edycje "Akademii Menedżera" na UE Katowice

W filmie swoją opinię przedstawiają słuchacze studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach oraz wykładowcy (Tomasz Gordon, Alicja Winnicka-Wejs).

Rekomendacje od słuchaczy I edycji "Akademii Menedżera"

"Akademia Menedżera to studia wyjątkowe pod wieloma względami, przede wszystkim łączą wiedzę wykładowców akademickich z doświadczeniem praktyków biznesowych, ponadto poprzez warsztatowe metody pracy wpływają na zwiększenie samoświadomości, pozwalają poznać swoje mocne strony i pracować nad obszarami wymagającymi poprawy. Studia dają szereg narzędzi i metod z zakresu motywacji, wywierania wpływu, coachingu oraz budowania marki osobistej, zapewniają przy tym bezpieczną przestrzeń do ich przećwiczenia, tak aby z pewnością stosować je na co dzień. Jeśli, niezależnie od tego czy zarządzasz zespołem, czy dopiero zmierzasz w tym kierunku, chcesz przejść osobistą metamorfozę, to niewątpliwie są to studia dla Ciebie!"

Anna Tkaczyk,
księgowa ds. zobowiązań w korporacji międzynarodowej

"Akademia Menedżera to wspaniała przygoda przepełniona spotkaniami z wartościowymi ludźmi. Oparta na praktyce, ćwiczeniach, wymianie doświadczeń i różnorodności.
Polecam rozpoczęcie tej podróży każdej osobie, która chce budować efektywne i skuteczne zespoły oparte na aktywnym słuchaniu i wsparciu. Każde spotkanie to solidna dawka pozytywnej energii, pomysłów i inspiracji."

Dorota Piosczek,
Kierownik Zespołu Koordynacji Zleceń
w Departamencie Zarządzania Usługami i Nadzoru Sieci Netia

"Akademia Menedżera to wyjątkowe studia podyplomowe, które polecam z całego serca nie tylko osobom znajdującym się obecnie na stanowiskach kierowniczych, ale wszystkim, którzy stawiają na samorozwój i chcą zostać "kierownikami" swojego życia. Akademia Menedżera prowadzona jest w formie warsztatów - nie są to suche odczytywania slajdów przez wykładowców, lecz żywe spotkania (czy to w rzeczywistości czy online), w których słuchacze biorą czynny udział i z każdego spotkania wychodzą odmienieni. Akademia Menedżera to praktyka wyszukiwania w człowieku tego, co zostało jeszcze nie odkryte, to poruszanie różnych nieznanych wcześniej strun emocjonalnych i uczuciowych, to zupełnie inne spojrzenie na znane nam sytuacje. Wykładowcy, a przede wszystkim pomysłodawca Akademii - Tomasz Gordon, jak i Joanna Konczanin oraz Alicja Winnicka - Wejs i Martyna Wronka - Pośpiech, których miałam przyjemność poznać i uczestniczyć w ich zajęciach to osoby przede wszystkim z pasją. Zarażają swoim entuzjazmem i zaciekawiają tematami swoich przedmiotów, tworząc przyjacielską atmosferę na spotkaniach i przekazując wiedzę w prosty i jasny sposób. Akademia Menedżera to brak stresów spowodowanych egzaminami, zaliczeniami - to po prostu czysta przyjemność spotykania się z ludźmi otwartymi, godnymi zaufania i sprawiającymi, że świat staje się lepszy. Gorąco polecam i dziękuję jeszcze raz za pomoc w dokonaniu progresu w swoim życiu."   

Iwona Płonka – Wachowiak,
Główna Księgowa w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rybniku

 

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3