Przejdź do menu Przejdź do treści

Dzień Kobiet z Astonem

W piątek 8 marca w Welcome Point odbyły się warsztaty z panią psycholog Ewą Smaczny, zorganizowane z okazji Dnia Kobiet. Uczestniczki miały możliwość odkrycia wartości, którymi kierują się w życiu oraz tego, co uznają za istotne. W ramach spotkania napisano listy z życzeniami na przyszłość, co przyczyniło się do refleksji nad własnymi celami i marzeniami.

Warto również wspomnieć o obecności Astona - psa, który wprowadził element dogoterapii. Jego udział nie tylko wzbudził radość wśród uczestniczek, ale także stworzył pozytywną atmosferę podczas zajęć.

Kolejnym interesującym elementem było poznanie różnic w obchodzeniu Dnia Kobiet w różnych krajach. Studentki z Indii, Wietnamu, Niemiec, Rosji, Turcji, Rumunii, Egiptu oraz Polski dzieliły się swoimi doświadczeniami, opowiadając o krajowych, jak również lokalnych tradycjach związanych z tym świętem.

Spotkanie dostarczyło nie tylko nowych spostrzeżeń, ale także ukazało bogactwo różnorodności i tradycji kulturowych związanych z Dniem Kobiet. Przyczyniło się do budowania więzi między uczestniczkami z różnych zakątków świata, poszerzając jednocześnie ich horyzonty.
 

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3
logotyp acca