Studiuj po angielsku na #UEKatowice!

Świat oraz rynek pracy wciąż się rozwija, a co za tym idzie – poszukuje specjalistów, którzy świetnie władają językiem obcym. Nasza Uczelnia chce Wam pomóc w rozwoju osobistym oraz poszerzaniu kompetencji językowych, stąd też bogata oferta studiów w języku angielskim.

W naszej ofercie studiów anglojęzycznych znajdują się studia, które pomogą Ci zdobyć nietuzinkowe doświadczenie oraz świetne kompetencje językowe. Umocni to nie tylko Twoją pozycję na rynku pracy, ale też pozwoli na szybkie znalezienie zatrudnienia w trakcie studiów lub zaraz po ich ukończeniu.

Sprawdź, na jakie kierunki anglojęzyczne dostępne na #UEKatowice trwa nadal nabór uzupełniający! 

Studia stacjonarne II stopnia (magisterskie): 

Rejestracja w systemie możliwa jest do 23 września, do godz. 15:00, natomiast dokumenty rekrutacyjne przyjmowane są do godz. 17:00. 

Wciąż zachęcamy do obejrzenia filmu "Where will you get?" prezentującego studentów i absolwentów UE Katowice. Zobacz, jak może wyglądać Twoja droga (do sukcesu).

Film przedstawia krótką historię 4 osób od momentu przyjazdu do Katowic, aż po pracę na wysokim stanowisku. Oczywiście najistotniejszym elementem tej drogi jest Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach i ukończenie anglojęzycznego kierunku.  

Zrealizowany został on w konwencji tik-tokowej, a więc z dużą dynamiką obrazu  i różnorodnością kolorów, w związku z tym nie zalecamy oglądania go osobom z zaburzeniami neurologicznymi (obrazy mogą błyskać częściej niż trzy razy w ciągu jednej sekundy).