Zdobądź tytuł magistra w 1,5 roku! Studiuj Logistykę na UE Katowice

Przedłużamy rekrutację na trzysemestralne studia magisterskie na kierunku Logistyka! Zapisz się i złóż dokumenty do 4 marca i zdobądź tytuł magistra w 1,5 roku! Wykorzystaj ten czas logi(sty)cznie z najlepszymi.

Do 4 marca przedłużamy rekrutację na studia magisterskie na kierunku Logistyka.

Kierunek zwyciężył w tegorocznym Rankingu Studiów Perspektywy, będąc od wielu lat w jego ścisłej czołówce. Studia kierowane są do absolwentów posiadających dyplom ukończenia studiów z tytułem inżyniera, magistra lub równorzędnym nadanym przez uczelnie publiczne lub niepubliczne. Możesz wybrać studia stacjonarne lub niestacjonarne, łącząc naukę z intensywną pracą zawodową.

Co zrobić, by dołączyć do grona studentów kierunku?

1. Załóż konto w systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów (IRK).

2. Uzupełnij wszystkie niezbędne informacje. Pamiętaj o załączeniu zdjęcia oraz wprowadzeniu oceny z dyplomu!

3. Wpłać na indywidualny numer rachunku (dostępny w IRK) opłatę rekrutacyjną w wysokości 85 zł.

4. Złóż komplet dokumentów w Dziale Rekrutacji do 4 marca. Zapoznaj się ze szczegółowym terminarzem rekrutacji.

5. Sprawdź wyniki, które zostaną opublikowane w IRK 5 marca.

Studia na kierunku Logistyka pozwalają na zdobycie kluczowych kompetencji i praktycznych umiejętności niezbędnych m.in. do efektywnego zarządzania procesami logistycznymi czy wdrażania koncepcji logistycznych w organizacjach, które będą stanowić przewagę konkurencyjną absolwenta na rynku pracy.

Skorzystaj z szansy i dołącz do rodziny studentów i absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Więcej szczegółów na temat rekrutacji znajdziesz w przewodniku dla kandydatów na studia stacjonarne i niestacjonarne