100. urodziny naszej absolwentki!

Pani Zofia Brożek, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach (ówczesnej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Katowicach) urodzona 3 kwietnia 1921 r. we Lwowie, obchodzi swoje setne urodziny.

Zdjęcie przedstawia Zofię Brożek
źródło: bielsko.info, fot. archiwum rodzinne

Pani Zofia jest absolwentką studiów w Wyższym Studium Nauk Społeczno-Gospodarczych w Katowicach na Wydziale Organizacji Przemysłu, które ukończyła w 1950 roku.

Otrzymała wiele odznaczeń za pracę zawodową, jak i społeczną: Złoty Krzyż Zasługi, Złotą Odznakę ZNP oraz Zasłużonego Pracownika Handlu, a ponadto Nagrodę Ministra Oświaty i Wychowania.

Jako Uniwersytet, składamy jubilatce najszczersze życzenia: zdrowia oraz zadowolenia z wnuków i prawnuków. Życzymy Pani Zofii wszelkiej pomyślności, a ponadto kolejnych szczęśliwie przeżytych lat.

Więcej informacji na temat naszej absolwentki na stronie.