Absolwent Uczelni laureatem konkursu Ministerstwa Skarbu Państwa

Bartłomiej Zębala został uhonorowany przez premier Ewę Kopacz za udział w konkursie "Budujemy wartość polskiej gospodarki".

Program stażowy "Budujemy wartość polskiej gospodarki. Pracuj dla nas!" zainicjowany przez Ministerstwo Skarbu Państwa we współpracy z kluczowymi spółkami Skarbu Państwa i środowiskiem naukowym skierowany był do absolwentów polskich uczelni. W konkursie wyłoniono 145 najlepszych spośród 1500 absolwentów, którzy odbędą staż w spółkach Skarbu Państwa.

Laureat konkursu - Bartłomiej Zębala jest absolwentem kierunku logistyka na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i członkiem Naukowego Koła Logistyki "Dialog". W ramach wyróżnienia odbędzie staż w KGHM w departamencie logistyki i spraw celnych.

Serdeczne gratulacje!

Więcej informacji na stronie Kancelarii Premiera