Przejdź do menu Przejdź do treści

dr Ewa Gąsiorek została Członkiem Rady Nadzorczej w nowej kadencji w koncernie Orlen S.A.

dr Ewa Gąsiorek uzyskała na naszej Uczelni tytuł magistra na kierunku Finanse i rachunkowość- specjalność Finanse i inwestycje, w latach 2006-2007 ukończyła studia podyplomowe z zakresu Kontroli finansowej i audytu wewnętrznego w jednostkach sektora finansów publicznych, a 7 lat później została doktorem nauk ekonomicznych.

W latach 1997-2011 pracowała w Urzędzie Miejskim w Będzinie w Wydziale Budżetu Miasta, gdzie stopniowo pięła się po szczeblach kariery począwszy od stanowiska referenta a skończywszy na Skarbniku Miasta. Od 2011 roku pełni funkcję Zastępcy Dyrektora d.s. Realizacji Budżetu Województwa w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie w Departamencie Budżetu i Finansów.

W latach 2015-2020 sprawowała funkcję Członka Rady Nadzorczej Miejskiego Przedsiębiorstwa Taksówkowego Sp. z o.o. w Warszawie oraz w okresie 2014-2015 Członka Rady Nadzorczej Szpitala Kolejowego im. dr Roeflera Sp. z o.o. w Pruszkowie. W 2020 roku otrzymała powołanie na Członka Komitetu Audytu m. st. Warszawy, gdzie działa do chwili obecnej.

Była również członkiem Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego. Oddział w Katowicach oraz publikowała artykuły publicystyczno- naukowo- dydaktyczne.

Źródło:

https://pap-mediaroom.pl/biznes-i-finanse/orlen-sa-122024-zmiany-w-radzie-nadzorczej-orlen-sa

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3
logotyp acca