Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie zaprasza na Szkołę Giełdową

W dniach 26-28 czerwca 2015 r. zapraszamy do uczestnictwa w Szkole Giełdowej, szkoleniu organizowanym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

16 godzinny kurs wyjaśnia podstawy funkcjonowania rynku kapitałowego. Przybliża zagadnienia makroekonomiczne i analizę spółek akcyjnych. Charakteryzuje większość dostępnych instrumentów finansowych i podstawy zarządzania portfelem papierów wartościowych, czyli narzędzia i techniki stosowane przez OFE, TFI, UFK czy asset management.

Nabyta wiedza będzie pomocna w wyborze formy inwestowania lub  firmy inwestycyjnej której powierzymy nasze oszczędności. Uczestnik otrzymuje niezbędne informacje przy inwestowaniu własnych środków finansowych. Kurs nie reklamuje i nie promuje żadnej metody czy instytucji, buduje wiedzę na temat giełdy jako miejsca gdzie możemy nabyć  większość dostępnych w Polsce instrumentów finansowych.

Ilość miejsc ograniczona. Kryteria rekrutacyjne to: kolejność zgłoszeń i rejestracja opłaty.

Więcej informacji na stronach:
www.gpw.pl/szkola_gieldowa
www.ue.katowice.pl/szkola-gieldowa