II Panel Ekspercki KALiT dla absolwentów UE Katowice

Klub Absolwentów Logistyki i Transportu zaprasza Absolwentów UE Katowice na spotkanie dyskusyjne, które odbędzie się w Katowicach w sobotę, 19 czerwca 2021 roku. Celem wydarzenia jest dalsza biznesowa i towarzyska integracja społeczności absolwentów UE Katowice.

Łączy nas wykształcenie, profil kariery zawodowej oraz wspomnienia. Uważamy, że warto się znać - budować i podtrzymywać więzi, a także wymieniać doświadczenia i wiedzę. Zamierzamy stworzyć warunki, które sprzyjają wymianie zdań, doświadczeń, wiedzy, ale także nawiązywaniu i odnawianiu kontaktów między uczestnikami.

Tegoroczna agenda obejmie dwa interaktywne panele dyskusyjne: występ Gościa Specjalnego, przerwę na lunch i networking oraz wyjście integracyjne dla chętnych (w zależności od aktualnych wytycznych dot. epidemii koronawirusa).

Współorganizatorem wydarzenia jest Naukowe Koło Logistyki DIALOG. Już niedługo ogłosimy Panelistów, którzy wprowadzą nas w świat Automatyzacji oraz przedstawimy Państwu Gościa Specjalnego wydarzenia! 

Informacje o wydarzeniu oraz formularz zgłoszenia: Strona II Panelu Eksperckiego

Ze względów sanitarnych, LICZBA MIEJSC OGRANICZONA. Wszelkie wytyczne sanitarne zostaną zachowane. W przypadku gdy sytuacja epidemiczna nie pozwoli na organizacje spotkania, spotkamy się w formie on-line.