Konkurs Project Master 2018

Project Master to ogólnopolski konkurs na najlepszą pracę licencjacką, magisterską, doktorską i podyplomową w dziedzinie zarządzania projektami. Prace można przesyłać w terminie od 1 czerwca 2018 r. do 7 października 2018 r.


Konkurs ma na celu stałe szerzenie idei zarządzania projektami, a także wyłonienie oraz nagrodzenie osób posiadających bogatą wiedzę w tej dziedzinie. Podzielony jest na cztery kategorie: prace licencjackie, prace magisterskie, prace doktorskie oraz prace podyplomowe. To doskonała okazja do promocji swoich badań i osiągnięć w zakresie tematyki zarządzania projektami.

Organizowany od 2002 roku, rokrocznie zyskuje coraz większą popularność. Jednym z głównych celów IPMA Polska jest szerzenie i promocja wiedzy na temat zarządzania projektami. Dlatego też pragniemy docenić wkład naukowy młodych osób w rozwój tej niezwykle interesującej dziedziny.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie Project Master 2018 wszystkich dyplomantów oraz doktorów, którzy w okresie od 1 października 2017 r. do 30 września 2018 r. obronili swoją pracę dyplomową lub doktorską na jednej z polskich uczelni. Praca musi dotyczyć dziedziny zarządzania projektami.

7 listopada 2018 r. w Szkole Głównej Handlowej odbędzie się Seminarium Project Management Edukacja, na którym zostaną wręczone nagrody w konkursie Project Master zarówno studentom, jak i promotorom prac.

Konkurs Project Master organizowany jest przez International Project Management Association Polska we współpracy z Wydziałem Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego oraz w partnerstwie ze Szkołą Główną Handlową.

 

→ Zgłoszenia oraz regulamin konkursu ←