MACRO DAY czyli miniwykłady o maxi-sprawie: Visual Basic w EXCELU

[UWAGA! Ze względu na rozwijającą się sytuację epidemiologiczną wydarzenie zostało ODWOŁANE]

Biuro Współpracy z Gospodarką i Absolwentami Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach zaprasza całe środowisko akademickie do udziału w MACRO DAY, czyli MINIWYKŁADZIE o MAXI-SPRAWIE: VISUAL BASIC w EXCELU. Wydarzenie odbędzie się 11 marca 2020 r. o godz. 13:30-16:00 w Budynku CNTI przy ul. Bogucickiej 5. Przekonaj się osobiście, że jesteś w stanie stworzyć proste narzędzia ułatwiające pracę i oszczędzające czas w sposób spektakularny… już po pierwszym wykładzie!

Dla kogo?

Dla osób bez żadnego doświadczenia w programowaniu, które znają Excela w stopniu średnio zaawansowanym i chcą nauczyć się podstaw programowania, by móc samodzielnie tworzyć miniprogramy wykorzystywane w codziennej pracy i w ten sposób zdobyć nowe kompetencje i znacząco podnosić poziom swoich kwalifikacji.

W zajęciach tych powinieneś/powinnaś uczestniczyć:

• jeśli jesteś już długoletnim użytkownikiem Excela, a w swojej codziennej pracy wykonujesz mnóstwo „powtarzalnych czynności”, które chciałbyś zautomatyzować i robić za pomocą pojedynczego kliknięcia… by mieć czas na inne rzeczy…;
  • jeśli napotkałeś problem, który "musi być rozwiązany" i wydaje Ci się, że żadna z funkcji, które posiada Excel, nie jest w stanie pomóc w jego rozwiązaniu;
  • jeśli chciałbyś zacząć swoją nową pracę, mając pewność, że twoje umiejętności są na tyle duże, że w sposób skuteczny i bezproblemowo wykonasz każde polecenie przełożonego czy prośbę kolegi/koleżanki z pracy związane z Excelem;
  • jeśli masz poczucie, że Twoja wiedza dotycząca Excela wyniesiona ze studiów jest niewystarczająca i tak naprawdę nie wiesz, jakie możliwości oferuje ten program oraz jak w pełni wykorzystać go do rozwoju własnej kariery;
  • jeśli chciałbyś przeszkolić swoich pracowników i chciałbyś, żeby zdobyli praktyczną wiedzę, która jest im rzeczywiście potrzebna, aby pracowali sprawnie i komfortowo… oszczędzając czas.

Program wykładu obejmuje:

• Rejestrator Makr
  • Elementy składni języka
  • Proste triki i rozwiązania, które dają niesamowite oszczędności czasu
  • Jak wykorzystać VBA w małej firmie lub dużej korporacji

Prowadzący:

PIOTR MAJKOWSKI z firmy COGITOR (www.cogitor.pl) – wykładowca/trener, specjalizuje się w nauczaniu programu Microsoft Excel, matematyki, statystyki i dziedzin pokrewnych. Ma wieloletnie doświadczenie zarówno w szkoleniach dla małych firm, jak i wielkich międzynarodowych korporacji. Uczy konkretnych umiejętności i jego zajęcia nie mają nic wspólnego z „suchą teorią”. Przekazuje przydatną wiedzę, sprawdzoną w praktyce i zaraża pasją do Excela, często nawet takie osoby, które się nie spodziewają, że mają potencjał, by sprawnie korzystać z tego programu dla dobra swojej kariery i z korzyścią dla pracodawcy.

Obowiązują zapisy | Liczba miejsc ograniczona

Osoby zainteresowane udziałem w wykładzie proszone są o zabranie na wykład laptopa z zainstalowanym programem Excel i z naładowaną baterią (podczas wykładu nie będzie możliwości podpięcia laptopa do sieci).

Zgłoszenia

Osoby zainteresowane uczestnictwem w wykładzie proszone są o wypełnienie formularza: