mgr Maciej Hodowany od października pracuje jako dyrektor sprzedaży w firmie Żabka Polska.

mgr Maciej Hodowany jest Absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na Wydziale finansów i ubezpieczeń

Obecny szef sprzedaży w Żabce piastuje swoje stanowisko od początku października. Wcześniej Maciej Hodowany był przez ponad dwa lata dyrektorem sprzedaży w sieci Super-Pharm, gdzie odpowiadał za działalność sklepów, farmację, łańcuch dostaw i logistykę oraz zapobieganie stratom.

Maciej Hodowany jest związany z branżą handlową co najmniej od 2003 roku, kiedy rozpoczął pracę w Tesco Polska. Od 2004 roku był kierownikiem sekcji w hipermarkecie w Bielsku Białej. W 2008 roku przeszedł do centrali firny w Krakowie. Swoją pracę w Tesco zakończył w 2019 roku na stanowisku szefa działu online sieci.

Źródło: www.wiadomoscihandlowe.pl/artykul/maciej-hodowany-przechodzi-z-zarzadu-super-pharm-do-zabki