Panel Ekspercki Klub Absolwentów Logistyki i Transportu

We wrześniu ur. odbyła się pierwsza edycja Panelu Eksperckiego, zorganizowana przez Klub Absolwentów Logistyki i Transportu. To biznesowo-towarzyskie wydarzenie integrujące społeczność absolwentów UE Katowice. Kolejna edycja zaplanowana jest na 15 maja br.

Panel Ekspercki KALIT to miejsce nawiązywania i odnawiania kontaktów oraz wymiany poglądów, doświadczeń i wiedzy. To spotkanie absolwentów, ale także integrujące społeczność absolwencką, studencką i akademicką.

Aby stworzyć warunki sprzyjające interakcjom, spotkanie rozpoczyna się od swobodnej sesji networkingowej, a panele dyskusyjne są wydłużone. To pozwala na pogłębienie dyskusji oraz skuteczne zaangażowanie nie tylko panelistów, ale także chętnych członków audytorium.  

Jeżeli sytuacja epidemiologiczna powoli, w 2021 roku odbędą się II i III edycja Panelu Eksperckiego KALIT. Dobór tematyki dyskusji i ewolucja formuły wydarzenia następuje na podst. wniosków wyciąganych z sondaży absolwenckich poprzedzających i następujących po wydarzeniu. 

Miniony rok to okres intensywnego rozwoju KALIT. Organizacja angażuje kolejnych członków, rozwinęła wewnętrzną platformę komunikacji, powołała trzy sprawnie działające zespoły robocze: zespół relacji z biznesem, zespół komunikacji zewnętrznej i zespół organizacji Panelu Eksperckiego. 

W działalność organizacyjną Klubu zaangażowani są nie tylko absolwenci, ale także studenci. Współpraca absolwentów ze studentami to jeden z filarów działalności Klubu. KALIT ściśle współpracuje z Naukowym Kołem Logistyki DIALOG. 

Klub ma ambitne plany na 2021 rok. Bieżące informacje można śledzić na stronie www (www.kalit.pl), stronie na LinkedIn (www.linkedin.com/company/kalituekatowice), stronie na Facebooku (www.facebook.com/KALiTUEKatowice)

Więcej informacji nt. Panelu Eksperckiego: panelekspercki.kalit.pl/

W przypadku pytań lub chęci nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu: kalit@uekat.pl