Program cyklicznych webinarów CRC

W każdy wtorek i środę o godzinie 17.00, zaczynając od 12 i 13 maja, studenci oraz absolwenci mogą uczestniczyć w VII edycji cyklicznego programu Corporate Readiness Certificate. Partnerem edukacyjnym Programu CRC jest Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.


Obrazek przedstawia plakat promujący VII edycję programu CRC ,na którym znajduje się logo oraz wizerunek dwójki uczestników.

Corporate Readiness Certificate to program edukacyjny realizowany od 2014 r. przez firmy działające w naszym regionie: Accenture, IBM i ING Tech Poland, zajmujące się szeroko pojętymi usługami branży IT. Prowadzony jest w ścisłej współpracy ze środowiskiem akademickim i uczelniami wyższymi.

CRC to oferta dla aktywnych i otwartych na pozyskiwanie nowej wiedzy i zdobywanie praktycznych umiejętności studentów, która daje unikalne możliwości rozwoju zawodowego.

Program to wyjątkowa okazja, aby zdobyć dodatkową, specjalistyczną wiedzę z zakresu IT oraz systemów zarządzania pracy w dużych przedsiębiorstwach, poznać nowe obszary działalności biznesowej, aby w rezultacie zwiększyć swoje szanse na rynku pracy!

Szczegółowe informacje na temat cyklicznych webinarów CRC znajdziesz na Facebooku oraz LinkedInie: