Program planowania kariery "Spadochron"

Zastanawiasz się, jak odkryć i zwiększyć swój potencjał zawodowy? Zapraszamy do udziału w bezpłatnym programie szkoleniowym dla studentów i absolwentów początkujących na rynku pracy.

Biuro Współpracy z Gospodarką i Absolwentami Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach zaprasza studentów i absolwentów Uniwersytetu na "Spadochron" - licencjonowany program szkoleniowy pozwalający uczestnikom na odkrycie i zwiększenie potencjału zawodowego. Program skierowany jest do osób bezrobotnych, poszukujących pracy, planujących karierę zawodową bądź zmieniających zawód.

• Termin szkolenia: 13-16.02.2017, codziennie w godz. 9:00 – 16:45,
  • Czas trwania szkolenia: 4 dni,
  • Udział w szkoleniu jest bezpłatny,
  • Miejsce szkolenia: UE w Katowicach (budynek N, sala 121)
  • Na szkolenie obowiązują zapisy (ilość miejsc ograniczona).

Prosimy o przemyślane zgłoszenia, ponieważ bardzo ważne – z punktu widzenia korzyści wynikających z udziału w szkoleniu – jest pełne uczestnictwo w zajęciach.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapisów!