Spotkanie pt. "Służba i ścieżki karier w Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego"

7 marca, w godz. 8:15-9:30 zapraszamy na spotkanie, które przybliży specyfikę działalności ABW i możliwości rozwoju zawodowego w obszarach: cyberbezpieczeństwo systemów teleinformatycznych, analizy i informacje, zwalczanie przestępstw ekonomicznych, ochronę informacji niejawnych, przeciwdziałanie terroryzmowi, kontrwywiad.

Zapraszamy obywateli Polski na spotkanie z oficerem katowickiej Delegatury ABW z długoletnim stażem, który opowie o specyfice służby w Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, największej polskiej służbie specjalnej.

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, ul. Bogucicka 5, Aula CNTI

Spotkanie organizowane jest przez Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach w ramach szóstej ogólnopolskiej Gry o Karierę.

Wstęp wolny.

Trwa nabór na Funkcjonariusza ABW więcej: https://www.ue.katowice.pl/biznes/publikacja-ofert-rekrutacyjnych/oferty-pracy/job/show/funkcjonariusz-8415.html