Szkolenie pt. "Dlaczego Planer Finansowy to zawód XXI wieku?"

6 marca, w godz. 10:00-11:30 zapraszamy na szkolenie on-line dotyczące funkcjonowania na rynku pracy w branży finansowej przy uwzględnieniu zmian w otoczeniu mikro- i makroekonomicznym w polskiej i światowej gospodarce.

Uczestnicy szkolenia

• nabędą wiedzę nt.: podstaw zarządzania budżetem domowym, zasad podziału majątku gospodarstwa domowego, podstaw inwestowania, specyfiki pracy jako planer finansowy,
  • rozwiną umiejętność oceny kondycji kwestii finansowych we własnym gospodarstwie domowym oraz podstawową umiejętność podziału własnego majątku,
  • zwiększą świadomość finansową.

Organizatorzy

1. Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz
  2. Investment Partners S.A.

Szkolenie poprowadzi

Roksana Śliwka - posiada 8-letnie doświadczenie zawodowe w branży finansowej, ukończyła również kierunek Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze (specjalność: Zarządzanie biznesem międzynarodowym) oraz Finanse i Rachunkowość (specjalność: Finanse i inwestycje) na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Prowadząca współtworzy projekt naFinansowani oraz jest planerem w ramach projektu Finansowo Zależni. W firmie zajmuje stanowisko Managera i na co dzień prowadzi zespół Managerów i Planerów Finansowych.

Gdzie odbędzie się wydarzenie?

Wydarzenie odbywać się będzie on-line na platformie Zoom, Investment Partners S.A. Aby wziąć udział w szkoleniu, należy pobrać na urządzenie narzędzie Zoom.
Limit miejsc 100 osób. Zapraszamy do przybycia na wydarzenie z 15 min wyprzedzeniem.

Link do wydarzenia / Join Zoom Meeting.

Więcej informacji

Dane osobowe uczestników podawane celem udziału w szkoleniu, będą przetwarzane do tychże celów przez dwóch organizatorów, tj. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach i firmę Investment Partners S.A.

Z odpowiednią klauzulą informacyjną RODO administratorów, którymi są:
1) Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, można się zapoznać u administratora, na stronie internetowej administratora oraz w Biuletynie Informacji Publicznej administratora.
2) Investment Partners S.A. można się zapoznać u administratora, na stronie internetowej administratora.

Niniejsze wydarzenie może być rejestrowane/nagrywane przez Organizatorów. Podczas niniejszego wydarzenia mogą być robione zrzuty ekranu. Ww. nagrania i zrzuty mogą być następnie publikowane na stronach Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Investment Partners S.A. w ramach sprawozdania/informacji z organizacji szkolenia. Uczestnicząc w wydarzeniu wyrażają Państwo zgodę na publikowanie wizerunku.

UCZESTNICY, GODZĄC SIĘ NA UDZIAŁ W WYDARZENIU, AKCEPTUJĄ JEGO ZASADY.

Spotkanie organizowane jest przez Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach w ramach szóstej ogólnopolskiej Gry o Karierę.