Weź udział w Corporate Readiness Certificate (CRC)

Biuro Współpracy z Gospodarką i Absolwentami Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach serdecznie zaprasza studentów do udziału w programie Corporate Readiness Certificate (CRC). Zapisy do programu szkoleniowego trwają do 18 lutego 2018 roku. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Założenia programu

• 3 Partnerów programu z biznesu: Accenture, IBM, ING Services Polska.
  • 7 uczelni na Górnym i Dolnym Śląsku.
  • 13 przedmiotów, każdy poprzedzony egzaminem wstępnym i zakończony egzaminem końcowym.
  • Cykliczny charakter Programu - w każdym semestrze - począwszy od semestru letniego 2014.
  • Bezpłatne zajęcia/wykłady/laboratoria dla kilkuset studentów z 2 regionów.
  • Możliwość płatnych praktyk/staży w firmach Partnerów dla najlepszych studentów.
  • Możliwość nabycia praktycznej wiedzy, która nie jest łatwo dostępna na rynku.

WYBIERZ INTERESUJĄCE CIĘ ŚCIEŻKI I ZGŁOŚ SIĘ DO PROGRAMU.

Ścieżki:

1. Prowadzone przez Accenture:

• Modern Enterprise Web Development

1. Prowadzone przez IBM:

• Project Management with Agile the IBM Way - Zarządzanie Projektami w podejściu Agile w IBM
  • Service Management with Agile the IBM Way - Świadczenie usług IT w podejściu Agile w IBM
  • IT of THINGS – nowoczesne rozwiązania IT w sektorze business-to-business
  • Design Thinking - Metodyka myślenia projektowego w środowisku IT I biznesowym
  1. Prowadzone przez ING Services Polska

• Services Polska SCRUM w zwinnej organizacji
  • Services Polska Wirtualizacja w środowiskach korporacyjnych
  • Services Polska Serwery Aplikacyjne
  • Services Polska Powershell, czyli sztuka automatyzacji
  • Services Polska Bazy danych w praktyce
  • Services Polska IT Security - obrona vs atak
  • Services Polska Developer's journey – czyli jak stworzyć profesjonalną aplikację krok po kroku
  • Services Polska Troubleshootingu i zabezpieczenia Windows

Szczegółowe informacje w dokumencie dostępnym poniżej.

Zapisy trwają do 18 lutego 2018 roku.

Formularz zgłoszeniowy

W Programie udział wezmą studenci, którzy uzyskają najlepszy wynik na egzaminach wstępnych, planowanych na:

• 20 luty 2018 r., godzina 16:00 – Gliwice, Centrum Nowych Technologii Politechniki Śląskiej
  • 22 luty 2018 r., godzina 16:00 – Katowice, Wydział Inżynierii Materiałowej i Metalurgii Politechniki Śląskiej.

Zajęcia rozpoczynają się w marcu 2018 roku i potrwają do końca maja (13 tygodni zajęciowych).

Dodatkowe informacje można także uzyskać pisząc na adres: info@crc.edu.pl lub kariera@polsl.pl.